Ünalan Klima Servisi

Ünalan klima servisinde çalışmakta olan personellerimizin hepsi belli bir kriter doğrultusunda çişe alınmış olup ve bu kriterlere uyarak çalışmaları gerekmektedir bu kriterin başında;bakım,onarım,tamir,montoj,demontaj gibi işlerle iddalıyız. Her zaman tüm müşterilere karşı her durumda güler yüzlü olmalıdırlar( müşteri memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir) Klima onarım bakımı ve montajı alanında en az 5 yıllık bir çalışma tecrübesine sahiptirler. Klima bakımı montajı ve onarımı alanında eğitim görmüş sertifikası bulunan usta kişilerdir.

Ünalan klima servisi bu kriterler doğrultusunda personellerimizin klimanızı tamir ederken kullanmış oldukları teknik ve mekanik cihazlar en son teknolojiye sahip cihazlardır sonuç olarak sizlere daha az bir masraf çıkarmayı ve daha hızlı bir iş teslim etmeyi hedeflemekteyiz. Tüm çalışmalarımızı bu hedefimiz doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Ünalan klima servisine yaptırmış olduğunuz tüm klima onarımı bakımı ve montajı otomatikman 1 yıl boyunca bizlerin garantisi kapsamındadır ve sizlerden ekstra bir ücret talep etmeden, ayrıca klimanızı tamir ederken kullanılan ve klimaya takılan tüm parçaların garantisi bulunmaktadır parçada bir sorun meydana geldiği zaman yenisiyle ücretsiz bir şekilde hemen değiştirmekteyiz. bu muhteşem hizmetlerimiz sayesinde sizleri 1 yıl da olsa klimanızdan kaynaklanabilecek ekstra bir sorunlardan kurtarmış olacağız.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.