Kuzguncuk Klima Servisi

Kuzguncuk klima servisi en başta hiçbir klima markası ayırt etmeden müşterilerimizin bizlere iletmiş oldukları tüm klima sorunlarını klima teknik servisi olarak çözmekteyiz. Müşterilerimze bir tavsiyede bulunmak istiyoruz klimanızın onarım bakım işlemlerini her zaman Kuzguncuk klima teknik servisi gibi sağlam ve güvenilir bir servise yaptırmalısınız böylelikle klima sorunlarınızı hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Kuzguncuk klima servisi sizlere sunduğumuz hizmet bölgelerin başında Kuzguncuk semti ve bu semte komşu olan semtler gelmektedir böylece tüm İstanbul nüfusuna hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Klimalar pahalı bir elektronik cihazlar olduğu için montaj işlemi sırasında da çok dikkat edilmesi gerekir teknik servisimizde tüm klimaların montaj işlemleri garantili olarak yapılmaktadır, böylece tüm müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet etmiş olacağız.

Kuzguncuk klima servisi hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazların başında klimalar gelmektedir, temizlik ihtiyaçlarımızı gidermek için en kolay ve en kaliteli cihazlar tabii ki klimalardir sadece sıcak su mu hayır ısınma ihtiyaçlarımızı da klimalardan sağlamaktayız. Klimanizde bir sorun meydana geldiği zaman sizler bu ihtiyaçlarınızın yerini kolay kolay dolduramayacağınızı bildiğimiz için sizlere Kuzguncuk klima onarım bakım servisi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet etmekteyiz ve her türlü klima sorunlarında sizlerden sadece bir telefon gelmesi yeterlidir geri kalan bizim işimizdir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.