Küplüce Klima Servisi

Küplüce klima servisi sizlere daha fazla hizmet sunabilmek için marka model ayrımı yapılmadan tüm klimaların montaj işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Küplüce klima servisinde tamir bakım montaj işlemi sırasında kullanılan tüm parçaların en az 1 yıl garantisi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde oluşacak en ufak bir sorunda yeni bir parçayla ücretsiz bir şekilde değiştirmekteyiz, böylelikle sizleri ekstra bir masraftan kurtarmış oluyoruz.

Küplüce klima servisi olarak ayrıca tüm bakım onarım montaj işlemlerimizin en az 1 yıl garanti kapsamındadır ve hiçbir ücrete tabii değildir.

Küplüce Klima servismize internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.bakım,onarım,tamir,montoj,demontaj gibi işlerle iddalıyız.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.