Kuleli Klima Servisi

Kuleli klima servisi sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için karşılık güler yüz şarttır. Tüm personellerimiz bunun bilincinde olup güler yüzlüdürler. Kuleli klima servisi sizlerinde güler yüzü sayesinde daha kaliteli ve daha başarılı bir işler başaracağımıza servis olarak inancımız tam sizlerinde inancı tam ise en ufak bir klima sorununda sizleri servisimize beklemekteyiz.

Kuleli klima servisi sizlerin memnuniyetini kazanmak için hizmetimiz bakım onarım montaj işlerini bitirip parayı alana kadar değil sizin aklınızda hiçbir sorun kalmayana kadar ve gönlünüz rahat olana kadar tüm hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde devam etmektedir.

Kuleli klima servisi de çalışan tüm personellerimiz klima bakım onarım montaj alanında uzman kişilerdir ve bu tecrübeli uzman personellerimizin servisimizde kullandığımız tüm cihazlar gelişmiş teknolojinin en son ürünleridir.

Kuleli klima servisi bu cihazlar ve uzman personellerimiz sayesinde bakım onarım montaj işlemleri sonunda oluşacak masrafları en aza indirmeyi amaçlamaktayız bu amaç doğrultusunda tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerin cebinden az para çıkmasını sağladığımız için müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış oluyoruz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.