İcadiye Klima Servisi

İcadiye klima servisi klima montaj sırasında mekan kirletilmeden deliklerinin hazırlanması, montaj ve bağlantılarının yapılması, mekan-estetik uyumunun sağlanması, gaz şarzı gerçekleştirilerek cihazın çalıştırılması ve nihayet kullanıcının onayı alınarak teslim edilmesi işlemlerini kendi kurumsal husus kapsamında gerçekleştiren İcadiye servis, Anadolu yakasının lider İcadiye klima servisi bakım servisidir.

Gaz kaçaklarına sebebiyet vermeden tekrar kuruluma önem veren elemanlar, gaz borularının tümünü kontrolden geçirerek gaz kaçağını önlüyorlar. Konusunda eğitimli ve deneyimi İcadiye klima servisi ustaları, bilhassa demontaj esnasında gaz depolanmasına dikkat ederek kullanıcılarının ekstra masraflara girmesine mani oluyorlar.

İcadiye klima servisi, klimaların ilk montajı, yer değişimi halindeki demontajı, ikinci defa montajı, bakımı ve tamiri konusunda komple deneyim sahibi bir servistir.

İcadiye klima servisi arıza sebeplerinin tespitinde oldukça profesyonelce hareket eden İcadiye klima servisi onarım servisi, onarımın bir seferde sonuçlandırılmasına özen gösteriyor ve klima kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesini sağlayarak sıkıntılı dakikalar geçirmesini önlüyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.