Güzeltepe Klima Servisi

Güzeltepe klima servisi onarım servisi, Anadolu yakasında bulunan bütün kullanıcıları için tamir hizmeti üretiyor. Genel sağlık kurallarına ve çevre sağlığına önemseyerek çalışan servis, hem sosyal, hem de ekonomik sorumluluklarını bilerek hareket ediyor.

Güzeltepe klima servisi bakım servisi, klimaları için, montaj, demontaj, bakım, tamir ve gaz şarzı hizmetlerini yerine getirmek için teşkilatlanmış ve donanım hazırlamış bulunuyor.

Güzeltepe klima servisi yaptığı bakım ve onarım işlemlerinde daima işinin arkasında dik durarak çalışan servis, bu özelliğinden dolayı başladığı hiçbir işi yarıyolda koymayan bir servis oluyor. Teknik deneyimleri üst düzeyde bulunan personeller ile çalışan servis, onarım elemanlarının sürekli eğitimine çok önem veriyor ve bunu uyguluyor.

Güzeltepe klima klimalarının onarımlarını yaparken, kalitelerini düşürmeden yaptığı gibi, performansına artı değerler katabilen Güzeltepe klima bakım servisi, pratik çözümler önererek, klima kullanıcılarının kolay kullanımlarını sağlıyor. Güzeltepe klima servisi tamir konusunda bölgesinin lideri durumunda olan servis, müşterilerinin memnuniyeti için gerekli her çeşit zemini hazırlayabiliyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.