Çengelköy Klima Servisi

Çengelköy klima servisi kullanım hataları ve bakımsızlıktan dolayı arıza yapan klimalarının tamir ve onarımlarını, sahasında üstün kariyere sahip bulunan Çengelköy klima servisi tamir servisi üstleniyor. Her kademedeki ihtiyaç ve talebi uygun çeşitlerle imal edilen marka klima üreticileri, tüketicilerine yılda en az iki defa klima bakım yaptırılmasını tavsiye ediyorlar. Altışar aylık aralıklarla yapılan klima bakımlarının, Çengelköy klima servisi klima kullanımında yararlanma sürecinin yıllarca uzamasına neden olacağını söyleyen üreticiler, bu eksiklikten doğan arızaların sorumluluğunu üstlenmiyorlar.

Çengelköy klima servisi periyodik bakımları yapılarak, kurallarına uygun kullanılan marka klimalar, çok uzun seneler kaliteli hizmet ürütebilecek kapasite ve programla üretiliyor.

Çengelköy klima servisi tamir servisi, tüm klima modelleri için, garanti bitimi sonrasında tamir ve onarım hizmeti vermek üzere kurulmuş ve kurumsal hüviyete haiz bir servistir. Kurumsal kimliğinden dolayı müşterilerinin devamlı güvenini kazanan Çengelköy klima servisi tamir servisi, orijinal parçaları bir senelik garantileri ile birlikte kullanarak onarımlarını gerçekleştiriyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.