Çamlıca Klima Servisi

Çamlıca klima servisi yerleşik atölyelerinde bulunan klima servis techizatın aynısını, mobil servis araçlarına da kurduran servis, çağrı yapan müşterilerine aynı gün içinde ulaşabiliyor. Aksi davranışlarla muhatap olan klimaları, bir de yüksek kapasite ile çalıştırılmaya uğraşılırsa, kesinlikle durma noktasına geliyor ve onarım edilmesi gerekiyor. Böylece, Çamlıca klima servisi müşterileri için çok rahat bir yaşam ortamı ve enerjiden artırım sağlayabiliyor. Kullanılan ortamın boşaltılması halinde, kendiliğinden ayar düşürebilen klimaları, uyku modunda bile rahat bir akşam geçirterek, tasarruflu uyku sağlıyor.

Çamlıca klima servisi klimaları, özel üretilmiş algılayıcıları ile mekanda bulunan canlı sayısına göre ısı ayarlaması yapabiliyor, havanın tercih edilen yöne akmasını sağlayabiliyor. Multi sistem klimalarla, tek bir dış ünite ile, bütün odaları ayrı ayrı iklimlendirebilen ve ayrı sıcaklık ortamları sağlayabilen markası, kendi tekniğini kendisi üretiyor. Seçim yapmanın dışında kalan tüm konuları, firması kendiliğinden yerine getiriyor.

Çamlıca klima servisi cihazları, müşterilerinin rahat bir hayat sürmesini sağlamak amacıyla en yüksek verimli olmak üzere programlanarak üretiliyor. Ön bilgilendirme, ön keşif ve ücretsiz montaj işlemleri ile müşterilerinin tercihlerine en uygun klimayı almalarına yardım oluyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.