Burhaniye Klima Servisi

Burhaniye klima servisi her türlü bilgi desteğinin de sağlanabileceği telefon taleplerine anında cevap verebilecek kapasiteyle çalışan Burhaniye klima servisimiz, hızlı bir şekilde sıkıntının çözülmesine katkıda bulur. marka klimaların sorun sistemlerini kendi teknolojik sıralamasına göre tespit ederek ortaya çıkarabilen Burhaniye klima servisi elemanları, tamirlerini bu sayede tam isabetle yerine getirebilmekteler.

Her üretilmiş olan ayrı model klima cihazlarının yapısal özellikleri ve çalışma sistemleri hakkında geniş bilgi maliği olan Burhaniye klima servisi, başarılı operasyonlarla, kalitesinin ve konforunun sürdürülmesini sağlıyor. Garanti süreleri bitmiş olan model klimaların arızalarının giderilmesi ve tekrar eski yapısal gücüne kavuşturulmasın için kurularak kurumsallaşan tamir Burhaniye klima servisidir.

Bu dönemler için klima kullanıcılarına en büyük destek klima tamir Burhaniye klima servisinden gelmektedir. Garanti süreleri içinde bu sorunları halleden firması, garanti sürelerinin bitiminden sonra bu sorumluluğu üzerine almamaktadır.

Burhaniye klima servisi zamanında yapılan kontroller ve hassas kullanım şekillerine dikkat edildiği sürece, uzun süreli kullanım ömürlerine maliktirler.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.