Bulgurlu Klima Servisi

Bulgurlu klima servisi sanayisinde üretilen en son teknolojik üstünlükleri kendinde toplamaya çalışan Bulgurlu klima servisiları, iklimleme işlemini yaparken veya istenilen mevsim sıcaklıkları temin ettirilirken, kullanıcısının arzularına uyum sağlayacak akıllılıkta üretiliyor. Zamanlı ve sıralı bakımlarına dikkat edilerek çalıştırılan klimaları, kontrollü kullanıldığı takdirde, kullanıcılarına ödedikleri paranın bütün karşılığını verecek kadar uzun süre sağlıklı çalışabiliyor. Klimalarının onarım ve bakım ihtiyacını Bulgurlu klima servisi karşılıyor.

Bulgurlu klima servisi, klimaların ilk montajı, yer değişimi halindeki sökümü, ikinci defa montajı, bakımı ve onarımı konusunda komple deneyim sahibi bir servistir. Konusunda eğitimli ve deneyimi Bulgurlu klima servisi ustaları, bilhassa demontaj sırasında gaz depolanmasına dikkat ederek kullanıcılarının ekstra masraflara girmesine mani oluyorlar. Dış ünitenin kurulumunun sağlam zemine denl gelmesine özen göstererek mümkün olan en iyi sessizlikle çalışmasını sağlıyorlar.

Bulgurlu klima servis arabalarının ve elemanlarının çokluğu ve kalitesiyle övünen servis, Bulgurlu klima servisi tamiri için yapılan müracaatları


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.