Beylerbeyi Klima Servisi

Beylerbeyi klima servisi mevsimden mevsime geçişte bile küçük bir bakımla uzun yıllar müşterilerine hizmet verebilen Beylerbeyi klima servisi klimaları, ilkbaharı, yazı, son baharı, kışı tadında gösterebilen iklim cihazları olarak, kalite ve ucuzluğun temsilcisi oluyor. Beylerbeyi klima servisi kullanıldığı her mekanda yeni bir bahar havası estiren ve bunu konfora dönüştüren klimaları, müşterilerine ısıtma ve soğutma konusunda en yüksek verimi en az harcamalarla yapıyor. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılından beri imal edilen ve ülkemizde beğeni ile kullanılan klimaları, kullandığı gaz çeşidini, kendine özgü bir karışımla elde ettiği için, küresel ısınmaya karşı da tedbirli ve hassas davranıyor. Günümüzde ürün geliştirme ve üretim, çevre etkisi göz önüne alınarak yapılıyor.

Beylerbeyi klima servisi cihazlar çevre ve insan sağlığına zarar vermeden, konforlu ve rahat olması için üretiliyorlar. , ürünlerinin çevresel performanslarını artırıcı önlemler geliştiriyor. Plasmacluster iyon teknolojisinin mekanizmalarında, iyonlar havayla taşınan toz ve virüsleri ve kül sporlarını büyük oranda temizliyor. İyonlar alerjik reaksiyonların durdurulmasını gerçekleştirdiği için, hastalık tetikleme riskini ortadan kaldırıyor. Coanda hava akış sistemi ile klimaları, ısıtma kademesinde sıcak havanın duvardan aşağı doğru, soğutma kademesinde ise, havanın tavana paralel bir şekilde akışını sağlıyor.

Beylerbeyi klima servisi markası ile, Plasmacluster duvar tipi split klimalar, Plasmacluster duvar tipi inverter klimalar, Plasmacluster İnverter yer/ tavan tipi klimalar, Plasmacluster yer tipi inverter klimalar üretiliyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.