Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi arıza sebeplerinin tespitinde oldukça tecrübelice hareket eden klima onarım servisi, onarımın bir seferde sonuçlandırılmasına özen gösteriyor ve klima kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesini sınırlaryarak sıkıntılı dakikalar geçirmesini önlüyor. Hava akışının tavandan aşağıya ve tavana paralel olarak sağlanmasını ilk kurulma sırasında elde etmeye çaba gösterirken, en fazla verimi en az enerji ile elde etmenin kurulum esaslarını dikkate alıyor.

Altunizade klima servisi klimalarının duvar tipleri, tavan tipleri ve yer tiplerinin kulanım amaçlarına göre montaj yerlerinin tesbitinde ve verimliliklerinin montaj yerine göre ayarlanmasında tecrübeli olan servis, klimaların verimli ve ekonomik çalışmalarını daha ilk montaj zamanında ayarlıyor.

Altunizade klima servisi kullanım kuralları ve bakımları ihmal edilen klimaları, kullanma süresi ne olursa olsun sorun vererek tamir servisinin yardımına ihtiyaç duyuyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.