Tuzla Klima Servisi

Tuzla klima servisi nitelikli ve limitsiz destek konusunda öncü olduğumuzu biliyoruz. Yedek parça değişiminde ve isteğinizde 1 sene güvenceyi ise bizler size veriyoruz. Prototipi ne olursa olsun, her prototip Tuzla klima servisinın yapabileceği küçük ve büyük problemlerinin tespitinde ve tamirinde son derece başarılı hizmetler sunan servisimiz, çalışanların ve mamullerin en iyisini kullanarak müşteri sevincini kazanıyor ve kendine olan güveni sarsmıyor.

Tuzla klima servisi İstanbul anadolu tarafının her semtine, her prototip ve prototip Tuzla klima servisi onarımı için destek kapasitesi geliştirmiş olan teknik tamirat servisi, Tuzla klima servisi kullanıcılarının problem çağrısına anında yanıt verebilir ve aynı gün içerisinde servis desteğini ortaya koyar.

Tuzla klima servisi Anadolu tarafı üzerinde birçok bölgeye yayılmış geniş servis kapasitemizle günün her saati ve dilediğiniz vakit hizmetinizdeyiz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.