Yeşilbağlar Klima Servisi

Yeşilbağlar klima servisi hayatın kıyısından köşesinden teğet geçerek hayat sürmek yerine, yaşamın manasının farkında olmak ve sebeplerinin bilincine varmak kadar gereklerinin de neler olduğunu keşfetmek, farklı bir huzur ve güvence kazandırır.

Yeşilbağlar klima servisi model klimalar içerisinde dolayında bulunan klimalar cihazı split klima tavan tipi klima yakın teknik servis ve teknik bayi satış kapasitesiyle yeni müşterilerimize klimalar desteğini arızasız bir şekilde vermektedir.

Yeşilbağlar klima servisi iskan yerlerinden okullara, özel eğitim kurumlarından spor salonlarına, stüdyolardan taşıtlara kadar daha sayamadığımız birçok sahada mevcudiyet gösterebilen klimalar, havayı serinletmek ya da ısıtmak amacıyla kullanılırken, insan yaşamını ferahlaştıran önemli aygıtlar klasına girmektedir.

Yeşilbağlar klima servisi Günümüzde çağdaş hayat klasikleri arasına giren Yeşilbağlar klima servisi aygıtları, hayatın olmazsa olmazları arasına girerken, beraberinde de ayrı yaşam ekinini getirdi. Yeşilbağlar klima servisi Hem randıman almanız hem de Yeşilbağlar klima servisi cihazınızı rahat kullanabilmenizi sağlıyoruz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.