Yayalar Klima Servisi

Yayalar klima servisi aygıtı servisimiz cihazınızın gereksinimini gidermekle kalmayıp sahibi olduğunuz klima aygıtınızın bulunduğu yeri de düşünen firmayız.

Yayalar klima servisien gelişmiş erkesi ile yapılmış ve en ucuz klima fiyatları ile vitrine sunulan klimaları size sağlayan klima bayisi, size vermiş olduğu birden fazla ödeme türleri imkanı ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yayalar klima servisi kontrol, tamirat ve servis hizmetleri için bizi seçin. Prototip klimalar, split klima ve ticari tavan çeşidi klima kaset türü klimalar ile ısıtma ve soğutma mekanizmaları ile uluslararası olarak en nitelikli ve uygun fiyatlarla klima modellerinden biridir. Bunu fark eden şahıs, yaşamın her dönemine müdahale edebildiği gibi iklimlere de hükmetti.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.