Velibaba Klima Servisi

Velibaba klima servisi yapım kriterlerinden olan filtreleme, havayı soğuturken, bir yandan da havadaki mikropların süzülmesini sağladığı için, sağlık koşullarına uygunluk sağlar.

Velibaba klima servisi cihazı markalarınıza özel olarak İstanbul anadolu yakası bütün ilçe ve semtlere sorun, onarım ve bakım destekleri vermekte olan firmamız deneyimli ve deneyimli kadrosu ile destek vermektedir. Değişken ölçek ve güçlerle üretilen klimalar, kullanılan kapalı yerlerin büyüklüğüne, küçüklüğüne uyarlanabilecek kapasitelerle, kullanıcı tercihine arz edilince, her ortamda bahar havasını yakalamak basitleşiyor.

Velibaba klima servisi şahıs gereksinimlerinin vazgeçilmez zorlamaları sonucunda, yaşanan evleri tam sığayla, sağlık şartlarına göre soğutabilecek alet olan klima, kendini hissettire hissettire insan yaşamındaki yerini aldı. Havayı serinletmenin temel şartı olan, soğuk havaya maruz kalarak sıhhat koşullarını bozmamak prensibini hiçbiri yerine getiremiyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.