Sapanbağları Klima Servisi

Sapanbağları klima servisi cihazı rahatlığı ile sessizlik daha da kıymetlidir. Mevsimden mevsime geçişleri hemen ayarlayabilen klimalar ile her mevsimi bir günde hayat sürme imkânına erişen kullanıcılar, bir gün daima aynı atmosferde yaşatabilecek cihazlara sahip olmayı düşünecek ve bunu yapmayı da başaracaklardır.

Sapanbağları klima servisi aygıtı servisimize gönül ferahlığıyla güvenebilirsiniz. Sapanbağları klima servisi cihazlarının yapılması gereken modelli bakımlarını servisimizden bilgi almanız durumunda oluşturuyoruz. Teknoloji sayesinde çok düşük ses kademelerinde bir çaba sağlar. Sapanbağları klima servisi klima cihazları iç ve dış mekanda değişik hava şartlarına verilen cihazlardır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.