Kurtköy Klima Servisi

Kurtköy klima servisi senelerini alıcı hoşnutluğunu sağlamaya çalışarak geçirmiş, erkesini geliştirmenin yanında kendi gerçekleştirdiklerinin yanında alıcılarının arzu ve arzularına göre hareket edip erkesini sizi düşünerek gerçekleştiren, Kurtköy klima servisi cihazı sahasında bütün ürünler içine türetimini yaptığı son erke klima cihazlarına ilerleyen zamanlarda yeni erke markalar eklemeye devam etmektedir.

Kurtköy klima servisi kullanıcılarının itimadını on beş senedir bozmadan görev yapan servis, eğitilmiş personeli ile yaptığı onarımlar için bir yıllık garanti verebilmekte ve karşılaştığı her sorunu, problemsiz yanıtlamak için yetiştirilmiş bir servistir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.