Kaynarca Klima Servisi

Kaynarca klima servisi piyasasında hizmetini ulaşılamayacak kalitede yapan teknik servisimiz klima cihazlarınızın bakımlarının dışında arıza tamiri, monte ve demontajı için tabi ki de arızalanma olmasını istemeyiz ama 7/24 hazır kıta sizler için hazırız.

Kaynarca klima servisi klimaların yapım kriterlerinden olan filtreleme, havayı soğuturken, bir yandan da havadaki mikropların süzülmesini sağladığı için, sağlık koşullarına uygunluk sağlar.

Kaynarca klima servisi sorun moduna giren bir klima için, A- sınıfı enerji kullanımı ya da fonksiyonel üstünlük önemi yitik hale gelir. Yitirilen klima değerlerini yeniden yapılandırma amacı, Kaynarca klima servisi onarım servisinindir.

Kaynarca klima servisi kullanıcıları için, çok fazla masraf kapısı açmadan çalışabilen klimalar, az enerji ile yüksek randıman sağlayacak biçimde dizayn edildiklerinden, ekonomik çıkar sağlaması yönünden de çokça alıcının tercihini kendine çekebilmektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.