Kavakpınar Klima Servisi

Kavakpınar klima servisi teknik onarım ve denetim servisi, klima servisi sektöründe vazgeçilmeyecek teknik hizmet bölümü olarak varlık buldu ve bu varlığını geliştirerek, Kavakpınar klima servisi kullanıcılarının faydasına sunmayı gerçekleştirdi.

İlkbahar ve sonbahar mevsiminde senede 1 sefer olmak üzere deneyimli ve eğitimli Kavakpınar klima servisi servisi teknisyenleri tarafından ünitenin kontrolünün, temizlik ve bakımının yapılması gerekmektedir.

Kavakpınar klima servisi bilhassa bayanların kullanımında olan klima aygıtlarının oluşturduğu yeni gelişmiş teknoloji klima aygıtlarıyla marka çeşitliliği artmaktadır. Oluşturulan yeni prototipler kuruluşundan bu yana önceliği olmuştur.

Kavakpınar klima servisi önünde bulunan paneller sayesinde, hava akımları yanlardan, alttan veya yukarıdan sağlanabildiği için, şahısa dolaysız olarak temas etmez ve hava akışı hastalıklarından müşterisini müdafasını sağlar.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.