Harmandere Klima Servisi

Harmandere klima servisi hızı, verimi, iş verisi, destek sahasındaki belde verisi ve son olarak yıllarını klima cihazı piyasasında arıza tamiri, bakım, kurulum ve demontajı başarımlarına vermiş, bu sahada deneyimli kuruluşumuz buralara kadar gelmemizde büyük rolü bulunmaktadır. Otomatik olarak mekan refahını, rutubet periyotlarına/ideal sıcaklığına oranlı olarak ayarlar.

Harmandere klima servisi en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktadır, klima tamiri, klima onarımı, klima montajı yapmaktadır. Klima aygıtlarınızın yerini daha da güzelleştirip teslim eden firmayız.

Harmandere klima servisi aygıtı servisimiz ulaşılamayacak kalitedeki hizmetini mesleğini eşsiz yapan teknikerlerimizle gerçekleştirmektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.