Güzelyalı Klima Servisi

Güzelyalı klima servisi aygıtları iç ve dış mekânda değişik hava koşullarına verilen cihazlardır. Güzelyalı klima servisi cihazı servisimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Güzelyalı klima servisi cihazlarının yapılması gereken periyodik denetimlerini servisimizden bilgi almanız halinde oluşturuyoruz. Mevsimden mevsime geçişleri hemen uyarlayabilen klimalar sayesinde, her mevsimi bir günde hayat sürme imkanına erişen alıcılar, bir gün daima aynı atmosferde yaşatabilecek aygıtlara sahip olmayı düşünecek ve bunu yapmayı da başaracaklardır. Her çevreden ömür stiline ayarlanabilen çeşitleriyle mecburi gereksinim malzemeleri vaziyetini alan klimalar, hayatın vazgeçilmez bölümleri vaziyetini almıştır.

Güzelyalı klima servisi klimalar iskan yerlerinden okullara, özel eğitim kurumlarından spor mekanlarına, stüdyolardan arabalara kadar daha sayamadığımız pek çok sahada mevcudiyet gösterebilen klimalar, havayı serinletmek veya ısıtmak maksadıyla kullanılırken, şahıs yaşamını konforlaştıran önemli cihazlar sınıfına girmektedir.

Güzelyalı klima servisi duygun ve dikkatli kullanılmayan klimalar her zaman alıcısını teknik servise mahkûm eder.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.