Esenyalı Klima Servisi

Esenyalı klima servisi cihazı servisimiz lider marka markasındaki modellerin siz değerli kullanıcılarımız için yapılması gereken periyodik denetimlerini niteliğinden ödün vermeden yapmaktadır.

Esenyalı klima servisi, çok yoğun zamanlarla veya kapasitesinin çok üstünde zorlukla çalıştırılmaya gayret edilirse, kesinlikle duraksama dönemine geçecektir. Bu da onun artılarının negatifi olarak geri döner. Mekân hararetliliğini ve rutubetini en uygun hale getirir, atmosferi gece oluşan farklı metabolik durumlara noksansız bir şekilde ayarlar.

Esenyalı klima servisi estetik cihazlar adını da verebileceğimiz klimaların değerlendirilmesi, estetiğine uygun dijital hassasiyet ister. Bütün ferahınız için sessiz başarımın haricinde gece fonksiyonu ile saadet içinde bir aymazlık da sağlar.

Esenyalı klima servisi aygıtı rahatlığı ile sessizlik daha da değerlidir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.