Özen İş Soğutma

Özen İş Soğutma Gaziantep Nizip klima, hizmeti sağlayan bir teknik servis hizmeti firmasıdır. Her türlü arıza şikâyetleriniz için siz değerli müşterilerimize Nizip’in her yerinden yedi gün yirmi dört saat servis hizmeti sunmaktadır. Özen İş Soğutma servisinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir arada bulmanız mümkün. Arızalarında sizin için önem arz eden klimanızı usta ellere teslim edin. Uzman teknik ekibimizle ve donanımlı araç ve gereçlerimizle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Özen İş Soğutma klimanızın bütün iç tesisatını ve her parçasını ayrıntılı bir şekilde inceler, analiz eder, çalışmasını elde ettiği sonuçlara göre başlar ve kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sonuçlandırır. Ege Klima servis cihazınızın teknik aksaklıklarını zamanında ve titizlikle giderir. Sunduğu hizmetler arasında; Klima montajı, klima tamiri, yedek parça değişimi ve klimanıza her yıl bir defa yapılması gereken klima bakımlarının yapılması bulunmaktadır.

Özen İş Soğutma üstlendiği görevi kadrosundaki uzman personellerle detaylı bir şekilde ve titizlikle yerine getirmektedir. Cihazlarınızla ilgili şikâyetlerinize zamanında çözümler sunan firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmuştur. Güvenilir sonuçlar için Özen İş Soğutma hizmetlerini tercih edin. Kaliteli, hızlı, güvenilir olma ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen çalıma politikamızla bulunduğumuz yerden daima ileride olma isteğiyle yolumuza devam ediyoruz.

 

Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.

 
 
 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net