Sultan Abdülhamit Klima Servisi

Sultan Abdülhamit klima servisi iç mekânlarda kullanılan klimanın kullanıldığı alanlar sıklıkla havalandırılmalı. Kapalı alan hava kalitesi, dış ortam hava kalitesi oranı ile %75 daha kirlidir. Müşterinin montaj yeri isteği farklı ya da hatalı ise durum müşteriye açıklanmalı yanlış montaj işlemi yapılmamalıdır. Doğru montajın önemi ve kuralları katalog limitleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Sultan Abdülhamit klima servisi cihazın kapasite düşük tercih edilirse düşük kapasite nedeni ile sürekli çalışma gerekeceği için kompresör zorlanır, randımanı azalır. Klima da kapasite yüksek cihaz seçilirse; Klima ısı denetimine girerek performans sorunu yaratır. Aksi durumlarda servis çağrı merkezi çalışanlarına danışın. Bizler size doğru kapasite seçimi ile montajı yapılan hizmeti sunuyoruz. Doğru kapasite seçiminin önemi teknik servisin montajı yapılan klimaların kapasitesi seçilirken birçok hesap yapılmalı doğru kapasite gerekliliği belirlenmelidir.

Sultan Abdülhamit klima servisi, çağrı merkezini hemen arayabilirsiniz, montajının yanı sıra, bakım, onarım görevlerinden de yararlanabilirsiniz. Montaj servisi, olarak verdiğimiz monte Servisi hizmetimizin başarılı ve problemsiz işletmeyi sağlaması için aşağıda ayrıntıları verilen konulara dikkat etmekteyiz; cihazların yöntem verilerine uyarak görünüme özen veren bir görev politikasını görev ediniyoruz. Sultan Abdülhamit teknik servis, olarak yöntem servis takımımızla montaj servis görevi ile her şekilde yanınızdayız.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.