Nizip Sultan Abdülhamit Klima Servisi

Sultan Abdülhamit klima servisi iç mekânlarda kullanılan klimanın kullanıldığı alanlar sıklıkla havalandırılmalı. Kapalı alan hava kalitesi, dış ortam hava kalitesi oranı ile %75 daha kirlidir. Müşterinin montaj yeri isteği farklı ya da hatalı ise durum müşteriye açıklanmalı yanlış montaj işlemi yapılmamalıdır. Doğru montajın önemi ve kuralları katalog limitleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Sultan Abdülhamit klima servisi cihazın kapasite düşük tercih edilirse düşük kapasite nedeni ile sürekli çalışma gerekeceği için kompresör zorlanır, randımanı azalır. Klima da kapasite yüksek cihaz seçilirse; Klima ısı denetimine girerek performans sorunu yaratır. Aksi durumlarda servis çağrı merkezi çalışanlarına danışın. Bizler size doğru kapasite seçimi ile montajı yapılan hizmeti sunuyoruz. Doğru kapasite seçiminin önemi teknik servisin montajı yapılan klimaların kapasitesi seçilirken birçok hesap yapılmalı doğru kapasite gerekliliği belirlenmelidir.

Sultan Abdülhamit klima servisi, çağrı merkezini hemen arayabilirsiniz, montajının yanı sıra, bakım, onarım görevlerinden de yararlanabilirsiniz. Montaj servisi, olarak verdiğimiz monte Servisi hizmetimizin başarılı ve problemsiz işletmeyi sağlaması için aşağıda ayrıntıları verilen konulara dikkat etmekteyiz; cihazların yöntem verilerine uyarak görünüme özen veren bir görev politikasını görev ediniyoruz. Sultan Abdülhamit teknik servis, olarak yöntem servis takımımızla montaj servis görevi ile her şekilde yanınızdayız.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.