Saha Klima Servisi

Saha mahallesi klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek amacıyla bünyemizde işinde uzman son derece profesyonel ve klimanızın her türlü sıkıntısını çözebilecek üst düzey kadromuz bir telefon uzağınızda. Bizi 7/24 arayabilirsiniz ve klimanıza gerekli olan bütün işlemlerden faydalanabilirsiniz. Klimanıza yapılabilecek işlemlerin başında gelen ve bizimde şiddetle belirli aralıklarla tavsiye ettiğimiz klima bakımı klimanızın ömrü bakımından sağlıklı ve verimli randıman alınabilmesi açısından Saha mahallesi klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize önerimizdir.

Saha mahallesi klima servisi olarak klimanıza yapılabilecek bakım işlemlerinin başında temizlik gelir. Saha mahallesi klima servisi olarak yapacağımız bu işlemler klimanızın ömrünü uzatılır ve ileride doğacak olan daha büyük hasarların önüne geçer. Saha mahallesi klima teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunabilmek için teknolojiyi yakından takip etmekteyiz ve son teknoloji ürünleriyle size hizmet sunmaktayız.

Saha mahallesi klima servisini aramanız için cihazınızın garanti kapsamında olması gerekli değildir size klimanızla ilgili hizmeti her koşulda ve her türlü sunabilmek için hizmetinizdeyiz. Herhangi bir arıza durumunda bizi aramanız yeterli. Size en kısa sürede en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Klimanızın arıza hasar bakım onarım işlemleri için bizi aradığınız takdirde en kısa sürede işinde uzman ustalarımızı size yönlendirmekteyiz. Saha mahallesi klima servisi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve klimanıza en sağlıklı işlemleri yapmak başlıca hedeflerimizdendir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.