Nizip Pazar Cami Klima Servisi

Pazar cami mahallesi klima servisi klimanızın yarattığı bir arıza durumunda bizi aradığınız vakit en kısa sürede ustalarımızı ev veya iş yerlerinizde kullandığınız klimanızın bakım ve onarımı için size yönlendirmekteyiz. Son teknoloji ürünü ekipmanlar ve son sistem modern çalışma yöntemleriyle klimanızın bakım ve onarımı ustalarımız tarafından hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirilir. Önce klimanızın arıza tespiti için klimanız incelenir.

Pazar cami mahallesi klima en ince detay bile atlanmaz personellerimiz klima teknik servis bakım onarım arıza hasar konularında son derece uzman bir yapıdadır. Klima incelendikten sonra Pazar cami mahallesi klima olarak arıza yaratan herhangi bir parça varsa ustalarımız tarafından bu parça klima incitilmeden monte yerlerinden sökülür ve yerinde aynı parçanın yedeği olan bünyemizde bulundurduğumuz yeni parça monte edilir.

Pazar cami mahallesi klima klimanız ustalarımız tarafından tekrar çalıştırılarak arızanın giderildiği tespit edilir ve size geri sunulur. Klimanızın 1 yıl içerisinde aynı arızayı tekrarlaması durumunda tekrar bizi arayabilirsiniz ve ücretsiz olarak onarımının tekrar yapılmasını talep edebilirsiniz.

Pazar cami mahallesi klima teknik servisi olarak takılan yeni parçalar 1 yıl garantimiz altındadır. Pazar cami mahallesi klima teknik servisi olarak herhangi bir arıza oluşmasını beklemeden belirtilen aralıklarla klimanızın bakımını yaptırmanızı siz değerli müşterilerimize şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.