Pazar Cami Klima Servisi

Pazar cami mahallesi klima servisi klimanızın yarattığı bir arıza durumunda bizi aradığınız vakit en kısa sürede ustalarımızı ev veya iş yerlerinizde kullandığınız klimanızın bakım ve onarımı için size yönlendirmekteyiz. Son teknoloji ürünü ekipmanlar ve son sistem modern çalışma yöntemleriyle klimanızın bakım ve onarımı ustalarımız tarafından hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirilir. Önce klimanızın arıza tespiti için klimanız incelenir.

Pazar cami mahallesi klima en ince detay bile atlanmaz personellerimiz klima teknik servis bakım onarım arıza hasar konularında son derece uzman bir yapıdadır. Klima incelendikten sonra Pazar cami mahallesi klima olarak arıza yaratan herhangi bir parça varsa ustalarımız tarafından bu parça klima incitilmeden monte yerlerinden sökülür ve yerinde aynı parçanın yedeği olan bünyemizde bulundurduğumuz yeni parça monte edilir.

Pazar cami mahallesi klima klimanız ustalarımız tarafından tekrar çalıştırılarak arızanın giderildiği tespit edilir ve size geri sunulur. Klimanızın 1 yıl içerisinde aynı arızayı tekrarlaması durumunda tekrar bizi arayabilirsiniz ve ücretsiz olarak onarımının tekrar yapılmasını talep edebilirsiniz.

Pazar cami mahallesi klima teknik servisi olarak takılan yeni parçalar 1 yıl garantimiz altındadır. Pazar cami mahallesi klima teknik servisi olarak herhangi bir arıza oluşmasını beklemeden belirtilen aralıklarla klimanızın bakımını yaptırmanızı siz değerli müşterilerimize şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.