Mimar Sinan Klima Servisi

Mimar Sinan Klima Servisi bakım onarım ve montaj servisi servis hizmetlerindeki bilgi ve becerileriyle hizmetlerini aşağıda yazılı marka ve modeller üzerinde yoğunlaştırarak rekoru kırılamayan bir liderlik misali sergilemektedir. Tamir ve montaj servisi onarım ve montajlarında kullandığı orijinal yedek parçaların itmamına dayanarak 1 yıllık garanti sağladığı gibi fiyat cetvellerini ülkenin sosyal ekonomik şartlarını düşünerek hazırlamakta tenzilat kampanyalarından alıcılarını her mevsimde yararlandırmaktadır. Mimar Sinan Klima Servisi her marka gaz şarjının her model klimaya rölantiyle çalışma kazandırmayacağını bilmeniz sizi aynı sorunla birkaç defa uğraşmaktan kurtaracaktır. Her model ve ihtiyacı olan gaz cinsleri tarafından ayrı ayrı tespit edilmiştir. Onarım servisi hiçbir marka ve çeşit tefrik yapmadan her onarım bakım ve montajını yapabilecek bilgi teknoloji tecrübe ve ekipmanlarına malik olarak ömür ortamınızda kaliteyi sürdürmeniz için her an hazırdır.

Mimar Sinan Klima Servisi onarımda en yüksek şiddetli verim eğitimli elemanlarıyla orijinal redif parça kullanma alışkanlığıyla güç ve garanti sağlamasıyla itimat veren teknik onarım servisinden alınabilir. Bu sebeplerden dolayı her gelişigüzel her servise tamir ettirilemez ve bu yolla verim alınamaz. Her marka farklı teknolojik özelliklere malik olduğu gibi her markanın değişik modelleri de ayrı ayrı bilhassa kapasite ile yararlanma huylarına göre hizmet vermektedir. Çok fazla paralar vererek malik olduğu ehil olmayan ellerle onarılmaya çalışılması sizin için daha ağır masraflar çıkarmasına neden olabilir. Tamir servisinin ehemmiyeti her geçen gün farklılaşan yaşam şartları bağlantılı artmaktadır. Arzu edilen yaşam seviyesinde düzeyinde kalitesinde epeyce stabil bir halde oluşmaya başlayan başlayan klimaların yararlanma rahatlığı geniş miktarda periyodik bakımlarının düzenle yapılmasına bağlıdır. Mimar Sinan Klima Servisi bakımları kesinlikle anti bakteriyel ortamı sizin için sağlayacağı gibi geniş ve refah hayat şartı sağlayacaktır. Her çeşit ve her marka cihazlarınız devamlı yaralanmada değişici kullanım konsepti tatbikinden emek kapasitesini sona ermesinde çok fazla kirli havaya maruz kalmasında haricen istem dışı müdahalelerden dolayı teknik arıza verilir veya gaz depoları deşarj olabilir. Klimalarınızın montajında yer nakil ve de-montajında soğutma ve ısıtmayı engelleyen sorunlarda gaz kaçağı halinde Cihazın kendi özelliğine uygun gaz dolumu için bizden servis hizmetlerinden faydalanmanız cihazınızın kullanım ömrünü olumlu etkileyecektir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.