Mevlana Klima Servisi

Mevlana klima servisi klimanız için gerekli olan klima teknik hizmetlerini sizlere en iyi ve kısa sürede vermektedir. Mevlana klima servisi klimadaki teknik arızalanmalarda ve her türlü arızalanmalarda kullanım hataları da dâhil olarak tüm tamirat gereken klima sorunlarında, klima servisimiz klimanızı en yerinde inceler ve en iyi biçimde tamir eder.

Mevlana klima servisi olarak klima bakımı ve klima montajı hususunda da klimanızı üst düzey bir tecrübe ve uzmanlık ile klimanızın montajını ve detaylı olarak bakımını yapmaktadır. Klima servisimizde klima hizmetleri, klimada tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Mevlana klima servisi klima kullanıcılarına yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Mevlana klima servisi, klima bakımı için klimanızı yerinde tüm detaylarını inceleyerek ve hiçbir ayrıntıyı da atlamadan en iyi bakım hizmeti vermektedir. Klima bakımı teknik tecrübe ve çok ayrıntı isteyen bir işlemdir. Mevlana mahallesi klima servisimizin klima uzman ekibi, klima bakımı için yeterli tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Klima bakımı klimanızı bir bez ile silerek ya da elektrikli süpürge yardı ile iç tozu çekilerek yapılmamalıdır. Bu şekilde yapılan bir klima bakımına itibar etmeyiniz.

Mevlana klima servisi olarak klima iç teçhizatları ile ayrıntılı olarak incelenir ve klimanız titiz bir çalışma ile bakımı ya da tamiri yapılmaktadır. Mevlana klima servisimizin, hizmet veren klima ekibimiz klimada üstün bilgi ve donanıma sahiptir. Klimanızı yerinde en iyi ve en kısa sürede klimanıza gerekli olan teknik bakımı, tamiri ya da klima montajını yapmaktadır.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.