Nizip Mevlana Klima Servisi

Mevlana klima servisi klimanız için gerekli olan klima teknik hizmetlerini sizlere en iyi ve kısa sürede vermektedir. Mevlana klima servisi klimadaki teknik arızalanmalarda ve her türlü arızalanmalarda kullanım hataları da dâhil olarak tüm tamirat gereken klima sorunlarında, klima servisimiz klimanızı en yerinde inceler ve en iyi biçimde tamir eder.

Mevlana klima servisi olarak klima bakımı ve klima montajı hususunda da klimanızı üst düzey bir tecrübe ve uzmanlık ile klimanızın montajını ve detaylı olarak bakımını yapmaktadır. Klima servisimizde klima hizmetleri, klimada tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Mevlana klima servisi klima kullanıcılarına yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Mevlana klima servisi, klima bakımı için klimanızı yerinde tüm detaylarını inceleyerek ve hiçbir ayrıntıyı da atlamadan en iyi bakım hizmeti vermektedir. Klima bakımı teknik tecrübe ve çok ayrıntı isteyen bir işlemdir. Mevlana mahallesi klima servisimizin klima uzman ekibi, klima bakımı için yeterli tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Klima bakımı klimanızı bir bez ile silerek ya da elektrikli süpürge yardı ile iç tozu çekilerek yapılmamalıdır. Bu şekilde yapılan bir klima bakımına itibar etmeyiniz.

Mevlana klima servisi olarak klima iç teçhizatları ile ayrıntılı olarak incelenir ve klimanız titiz bir çalışma ile bakımı ya da tamiri yapılmaktadır. Mevlana klima servisimizin, hizmet veren klima ekibimiz klimada üstün bilgi ve donanıma sahiptir. Klimanızı yerinde en iyi ve en kısa sürede klimanıza gerekli olan teknik bakımı, tamiri ya da klima montajını yapmaktadır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.