Nizip Menderes Klima Servisi

Menderes mahallesi klima servisi faaliyete geçtiği günden bu yana teknolojilerinin gelişimine öncülük eden tüm klima ve markalarının destek ve servisini vererek daha verimli, ekonomik yüksek konforlu ve çevre dostu çözümler sunmaktadır. Klima arızaları sadece teknik servis sayesinde tespit edilebileceği gibi bazı klima çeşitlerinde üzerlerinde bulunan elektronik ekipmana bağlı akıllı karlar ile lcd ekranlarında da oluşan arızayı bildirebilmektedirler.

Oluşan arızayı yine Menderes mahallesi klima servisi bildirmeniz klima servisinden çok daha hızlı bir şekilde arızaya müdahale edebilmesi sağlarken size de standart klima kullanımınıza bir o kadar hızlı kavuşmanızı sağlayacaktır.

Menderes mahallesi klima servisi olarak klima servisi ve hizmeti verirken müşterilerimizin sorunlarına en hızlı şekilde cevap vermeye çalışmamızın sebeplerinden biride klima arızalarının ne denli önemli sonuçlar doğurabileceğinin farkında olmamızdır.

Klima ömrünü etkileyen faktörlerden biriside bakımdır. Menderes mahallesi klima servisi en hızlı servis ve kaliteli onarım garantisi için Menderes mahallesi klima servisimizi her zaman arayabilir destek ekibimizden ihtiyacınız olan sorularınızı cevaplamalarını isteyebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde arızasız ve sorunsuz klima için bizi tercih edin.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.