Menderes Klima Servisi

Menderes mahallesi klima servisi faaliyete geçtiği günden bu yana teknolojilerinin gelişimine öncülük eden tüm klima ve markalarının destek ve servisini vererek daha verimli, ekonomik yüksek konforlu ve çevre dostu çözümler sunmaktadır. Klima arızaları sadece teknik servis sayesinde tespit edilebileceği gibi bazı klima çeşitlerinde üzerlerinde bulunan elektronik ekipmana bağlı akıllı karlar ile lcd ekranlarında da oluşan arızayı bildirebilmektedirler.

Oluşan arızayı yine Menderes mahallesi klima servisi bildirmeniz klima servisinden çok daha hızlı bir şekilde arızaya müdahale edebilmesi sağlarken size de standart klima kullanımınıza bir o kadar hızlı kavuşmanızı sağlayacaktır.

Menderes mahallesi klima servisi olarak klima servisi ve hizmeti verirken müşterilerimizin sorunlarına en hızlı şekilde cevap vermeye çalışmamızın sebeplerinden biride klima arızalarının ne denli önemli sonuçlar doğurabileceğinin farkında olmamızdır.

Klima ömrünü etkileyen faktörlerden biriside bakımdır. Menderes mahallesi klima servisi en hızlı servis ve kaliteli onarım garantisi için Menderes mahallesi klima servisimizi her zaman arayabilir destek ekibimizden ihtiyacınız olan sorularınızı cevaplamalarını isteyebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde arızasız ve sorunsuz klima için bizi tercih edin.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.