Fırat Klima Servisi

Fırat mahallesi klima servisi bakımları yapılan cihazların bulundukları yerde varlıkları ile yokluklarını belli etmemektedir. Normal şartlar altında bakımı yapılmayan klima cihazı bakımlardan uzak kalmış, kullanım özeni gösterilmeyen, dış üniteleri koruma altına alınmayan ürünleri, önce kendini sonra da müşterisini cebini yoruyor.

Fırat mahallesi klima servisi ustalığımıza güvenerek marka ve model ayırımı yapmaksızın, tüm Fırat mahallesi klima servisi olarak bakım ve onarımlarını gerçekleştiren servisiz bu hizmet, konuda uzmanlaşmış elemanlarımız ile yerine getirmekte ve sizlerin memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

Teknolojisi ve çalışma cihazları hakkında geniş bilgi birikimine sahip olan biz, bu konuda gerekli bütün cihazlara sahip olduğundan, tamir için gerekli teknolojik cihazları, hem atölyesinde hem de mobil araçlarında bulundura bilmekteyiz. Fırat mahallesi klima servisi bu sayede, tamir için gidilen adreslerde bulunan klima cihazlarını yerinde tamir etmek imkânı buluyor. Bilindiği gibi uluslararası standartlara göre çevre dostu gaz kullanan servisimiz, doğaya karşı üstüne düşen görevi yerine getirmektedir.

Fırat mahallesi klima servisi eski ve kullanım ömrü tükenmiş filtrenizi, yeni, daha özellikli süzgeç ile değiştirmenizi önermekte. Kirli süzgeçleri ve kanalları %51 oranında hastalık sendromuna sebep olmaktadır. Düzenli olarak yapılan temiz bakımlar hasta bina sendromunda en iyi çözümlerden biridir. Fırat mahallesi klima servisi bakımlarda kullanılan kimyasallar hastalık sendromuna neden olan mikroorganizmaların yok edilmesinde en etkili yöntemdir. Fırat mahallesi klima servisi Nizipin her alanına tek bir alo ile kolayca ulaşılabilen bizler, kullanıcılarına her konuda aydınlatıcı bilgiyi, ilk Fırat mahallesi klima servisi için görüşmesinde veriyor. Farkınız verdiği hizmetle açıkça ortaya koyan Nizip Fırat mahallesi klima servisimizi mutlaka deneyin!
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.