Nizip Belkıs Klima Servisi

Belkıs klima servisi klimanızın ihtiyacı olan tüm teknik ihtiyaç hizmetlerini en kısa sürede üst düzey bir çalışma ile kaliteli olarak klimanıza uygulayarak gerçek bir kalitede hizmet vermektedir. Belkıs klima servisi bünyesinde bulunan klima alanında deneyimli klima uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli en sağlıklı teknik hizmetleri yerinde doğru bir şekilde müdahale ederek vermektedir.

Belkıs klima servisi Belkıs’de klima teknik servis hizmetlerini aktif bir şekilde profesyonel olarak kaliteli bir biçimde yerine getiren klima servisi, sağlam ve güvenilir hizmetin adresi özelliği ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Belkıs klima servisinde, birçok markada klima tamiri, montajı ve bakımı ve her türlü teknik hizmetler en sağlıklı en sağlam biçimde yapılmaktadır. Belkıs klima servisinde kalıcı ve sağlıklı klima hizmetleri verilerek, klimanıza kalite bakımından üstün bir hizmet sağlanır.

Belkıs klima servisi, klima alanında yeterli bir deneyime ve uzmanlık düzeyinde bilgi birikimine sahip bir klima teknik ekip ile siz klima kullanıcılarına servis hizmetlerinin en iyisini ve kalitelisini vermekteyiz.

Bizler deneyimli ve uzman ekibimiz ile klimanıza yerinde müdahale ederek en kısa sürede sağlıklı ve kaliteli bir sonuç elde ederek, sağlam ve gerçek bir hizmeti yerine getirmektedir. Belkıs klima servisi klimanıza hak ettiği kalitede bir hizmet sunar.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.