Belkıs Klima Servisi

Belkıs klima servisi klimanızın ihtiyacı olan tüm teknik ihtiyaç hizmetlerini en kısa sürede üst düzey bir çalışma ile kaliteli olarak klimanıza uygulayarak gerçek bir kalitede hizmet vermektedir. Belkıs klima servisi bünyesinde bulunan klima alanında deneyimli klima uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli en sağlıklı teknik hizmetleri yerinde doğru bir şekilde müdahale ederek vermektedir.

Belkıs klima servisi Belkıs’de klima teknik servis hizmetlerini aktif bir şekilde profesyonel olarak kaliteli bir biçimde yerine getiren klima servisi, sağlam ve güvenilir hizmetin adresi özelliği ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Belkıs klima servisinde, birçok markada klima tamiri, montajı ve bakımı ve her türlü teknik hizmetler en sağlıklı en sağlam biçimde yapılmaktadır. Belkıs klima servisinde kalıcı ve sağlıklı klima hizmetleri verilerek, klimanıza kalite bakımından üstün bir hizmet sağlanır.

Belkıs klima servisi, klima alanında yeterli bir deneyime ve uzmanlık düzeyinde bilgi birikimine sahip bir klima teknik ekip ile siz klima kullanıcılarına servis hizmetlerinin en iyisini ve kalitelisini vermekteyiz.

Bizler deneyimli ve uzman ekibimiz ile klimanıza yerinde müdahale ederek en kısa sürede sağlıklı ve kaliteli bir sonuç elde ederek, sağlam ve gerçek bir hizmeti yerine getirmektedir. Belkıs klima servisi klimanıza hak ettiği kalitede bir hizmet sunar.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.