Zümrütevler Klima Servisi

Zümrütevler klima servisi, klima bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima demontajında, klima onarımında tecrübeli ustalarımızla iddalıyız. Denetim, tamir ve servis hizmetleri için bizi tercih edin. Model klimalar, split klima ve ticari tavan çeşidi klima kaset çeşidi klimalar ile ısıtma ve soğutma modelleri ile enternasyonal olarak en nitelikli ve yaraşır fiyatlarla klima modellerinden biridir.

Zümrütevler klima servisi Yazların kavurucu sıcağını serinleten, kışların dondurucu soğuğunu ısıtan klimalar, isim altında, dünyanın en ünlü markalarının isimleri ve değişik modelleri ile insan ömrünü kolaylaştıran, estetik cihazlar olarak hayatımıza dahil oldu.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.