İdealtepe Klima Servisi

İdealtepe klima servisi prototip klimalar içerisinde civarında bulunan klimalar cihazı split klima tavan tipi klima yakın kuruluş ve teknik bayi satış ağıyla yeni müşterilerimize klimalar hizmetini problemsiz bir şekilde vermektedir.

İdealtepe klima servisi dönemimizde modern yaşam klasikleri arasına giren klima cihazları, ömrün olmazsa olmazları arasına girerken, beraberinde de ayrı yaşam kültürünü getirdi. Hem verim almanız hem de klima cihazınızı ferah kullanabilmenizi sağlıyoruz.

İdealtepe klima servisi günümüzde internet kullanımı artması ile pek çok teknik servis üremiş olup bunların birçoğunun bir atölyesi bile bulunmamaktadır. Seri kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet için size bir telefon kadar yakınız.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.