Gülsuyu Klima Servisi

Gülsuyu klima servisi klima cihazı servisimiz cihazınızın gereksinimini gidermekle kalmayıp sahibi olduğunuz klima cihazınızın bulunduğu yeri de düşünen kuruluşuz. en ileri teknolojisi ile yapılmış ve en ucuz klima fiyatları ile vitrine sunulan klimaları size sağlayan klima bayisi, size vermiş olduğu birden fazla ödeme tipleri imkanı ile en üst seviyede kullanıcı hoşnutluğu sağlamaktadır.

Gülsuyu klima servisi klima cihazınızın müşterilerinin genel olarak bahsettiği arızalar klimayı aldıktan sonra gerekli desteğin verilmediği ve montaj edilme işlemlerinden sonra klimalarından randıman alamadıklarıdır. klimalar, tam da bu maksatla bulundu ve sonraları hızlı üretimle, hayatı bulan insanların yararlanmasına takdim edildi. Gülsuyu klima servisi bunu fark eden birey, yaşamın her dönemine müdahale edebildiği gibi mevsimlere de hükmetti.

Gülsuyu klima servisi İskan yerlerinden okullara, özel eğitim kurumlarından spor salonlarına, stüdyolardan arabalara kadar daha sayamadığımız birçok sahada varlık gösterebilen klimalar, havayı serinletmek ya da ısıtmak gayesiyle kullanılırken, birey ömrünü ferahlaştıran önemli cihazlar sınıfına girmektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.