Gülensu Klima Servisi

Gülensu klima servisi hayatın teğetinden köşesinden teğet geçerek yaşamak yerine, hayatın anlamının farkında olmak ve sebeplerinin bilincine varmak kadar gereklerinin de neler olduğunu bulmak, farklı bir huzur ve güvence kazandırır.Bunu ayrım eden şahıs, hayatın her devrine müdahale edebildiği gibi mevsimlere de hükmetti. Zamanla zamanlı kontrol isteyen klimalar nitelikli bir kontrol ve tamirat gerçekleştirilmediğinde ilk günkü başarımdan uzak kalabilir. Ne yapılabilir diye düşünmeyin.

Gülensu klima servisi markası ne olursa olsun, her marka klimanın yapabileceği küçük ve büyük problemlerinin tespitinde ve onarımında son derece başarılı destekler sunan servisimiz, elemanların ve malzemelerin en iyisini değerlendirerek kullanıcı memnuniyeti elde ediyor ve kendine olan itimatı sarsmıyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.