Fındıklı Klima Servisi

Fındıklı klima servisi kaliteli ve limitsiz destek bahsinde lider olduğumuzu biliyoruz. Yedek teçhizat değişiminde ve talebinizde 1 sene güvenceyi ise bizler size veriyoruz. Dikkatli bir kullanım ve dizili kontrol yapılmasından başka bir şeye gereksinimi olmayan klimalar, müşterilerine bu biçimde uzun zaman ve sağlıklı destek üretirler.

Fındıklı klima servisi güler yüzlü hizmet ilkemiz ile sizin için çalışmaktan gurur duyuyoruz.Yorulmadan, çevreyi pisletmeden aynı zamanda bulunduğu ortamın havasını da temizleyerek çalışan klimalar, ısınma ve serinleme gereksinimini karşılamak için katlanılan onca sıkıntıyı bir çırpıda ortadan kaldırdı.

Fındıklı klima servisi klima değerlendirmesinin insan yaşamına sağladığı emniyetli, temiz ve sükunet içinde mekanın bozulmaması ya da kesintiye maruz kalması için yoğun gayret sarfeden klima denetim ve onarım servisi, fayda teminini ortadan kaldırabilecek her çeşit olasılıkları hesaplayarak uyguladığı faaliyetleri ile klima kontrol ve tamir desteğini devam ettiriyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.