Esenkent Klima Servisi

Esenkent klima servisi klima teknik onarım ve bakım servisi, güvencesi süreleri bittikten sonra arıza yapan klimaların bakım ve tamiratını yapmak üzere etkinlik göstermektedir. Farklı dünyaların yaşam şartlarında bile eşit nitelikte destek sunmayı başarıyla sürdüren klima teknik onarım servisimiz, nitelili klima kullanımının sürekliliğini sağlamak hedefiyle mevsimlik kontrolleri yapmaktadır.

 Esenkent klima servisi Anadolu tarafı üzerinde pekçok beldeye dağılmış geniş servis kapasitemizle günün her saati ve istediğiniz vakit desteğinizdeyiz. Başvurunuzu yaptığınız gün sizinle iletişime geçen profesyonel çağrı merkezi personellerimiz sizlere uygun ve en yakın tecrübeli personelimizi yönlendirerek mağduriyetinizi ve probleminizi en kısa zamanda gidermek için çaba tüketiyor.

 Esenkent klima servisi İstanbul anadolu tarafının her semtine, her model ve model klima tamiri için hizmet ağı geliştirmiş olan teknik onarım servisi, klima alıcılarının arıza çağrısına vaktinde yanıt verebilir ve aynı gün içerisinde servis hizmetini oluşturur.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.