Başıbüyük Klima Servisi

Başıbüyük klima servisi bakım, tamir ve servis destekleri için bizi seçin. Model klimalar, split klima ve ticari tavan türü klima kaset çeşidi klimalar ile ısıtma ve soğutma mekanizmaları ile uluslararası olarak en nitelikli ve uygun fiyatlarla klima modellerinden biridir.Hem verim almanız hem de klima aygıtınızı rahat kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Başıbüyük klima servisi zamanımızda muasır hayat klasikleri arasına giren klima cihazları, ömrün olmazsa olmazları arasına girerken, beraberinde de ayrı yaşam ekinini getirdi. Başıbüyük klima servisi iskan yerlerinden okullara, özel eğitim kurumlarından spor mekanlarına, stüdyolardan arabalara kadar daha sayamadığımız birçok sahada mevcudiyet gösterebilen klimalar, havayı serinletmek veya ısıtmak amacıyla kullanılırken, insan ömrünü rahatlaştıran ehemmiyetli cihazlar klasına girmektedir.

Başıbüyük klima servisi model klimalar içerisinde dolayında bulunan klimalar aygıtı split klima tavan tipi klima yakın teknik servis ve teknik bayi satış kapasitesiyle yeni alıcılarımıza klimalar hizmetini sorunsuz bir biçimde vermektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.