Aydınevler Klima Servisi

Aydınevler klima servisi Anadolu tarafı üzerinde pekçok bölgeye yayılmış geniş servis kapasitemizle anın her saati ve istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

Aydınevler klima servisine başvurunuzu yaptığınız gün sizinle iletişime geçen profesyonel çağrı merkezi ekibimiz sizlere uygun ve en yakın deneyimli çalışanımızı yönlendirerek mağduriyetinizi ve probleminizi en kısa sürede gidermek için çaba sarfediyor.

Aydınevler klima servisi farklı dünyaların yaşam şartlarında bile aynı nitelikte hizmet sunmayı başarıyla devam ettiren klima teknik onarım servisimiz, nitelikli klima değerlendirmesinin sürekliliğini sağlamak gayesiyle mevsimlik bakımları yapmaktadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.