Altıntepe Klima Servisi

Altıntepe klima servisi servisimiz aygıtınızın gereksinimini gidermekle kalmayıp sahibi olduğunuz klima cihazınızın bulunduğu yeri de düşünen kuruluşuz. Altıntepe klima servisi en ileri teknolojisi ile yapılmış ve en ucuz klima fiyatları ile vitrine sunulan klimaları size sağlayan klima bayisi, size vermiş olduğu birden fazla ödeme tipleri olanağı ile en üst düzeyde kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Altıntepe klima servisi yazların yakıcı sıcağını soğutan, kışların dondurucu soğuğunu ısıtan klimalar, isim altında, dünyanın en ünlü markalarının ünvanları ve değişik markaları ile birey yaşamını basitleştiren, estetik cihazlar olarak hayatımıza ilave oldu.

Altıntepe klima servisi klima aygıtınızın alıcılarının genel olarak bahsettiği arızalar klimayı aldıktan sonra gerekli hizmetin verilmediği ve montaj edilme işlemlerinden sonra klimalarından randıman alamadıklarıdır. Klimalar, tam da bu amaçla keşfedildi ve sonraları seri türetimle, hayatı keşfeden bireylerin yararlanmasına takdim edildi.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.