Klima Servisi

Klima servisi en güzel hizmet servisiyle klima montajı, klima onarımı, klima tamiri,klima onarımı üretilir.Klima servisi usta personelleri ve klima sektöründe uzman ve düzenli çalışmasıyla size en güzel yardımı kazandırmaktadır. Klima servisi aygıtların sıcaklık devretme yüzeylerinde çıkan kirlenmeler aygıt başarımında düşüklüğe neden olur. Ayrı olarak mevsime göre aygıt içindeki soğutucu gazın işletme basıncında düzeltme ifa edilmesi gerekliliktir. Klima servisi klimalarınızın tüm bakım ve onarım süreçlerini sahasında kalifiye takımıyla yapmaktadır.

Klima servisi aletlerin sıcaklık transfer yüzeylerinde tekevvün eden pislenmeler aygıt başarımında düşüklüğe neden olur. Hemde vakite göre aygıt içindeki soğutucu gazın işletme darlaştırılmasında ayarlama gerçekleştirilmesi icap eder. Bu sebeple yılda 2 sefer klima cihazlarında bakım gerçekleştirilmesi aşırı ehemmiyetlidir. Klima cihazları iç ve dış çevrede farklı soluk koşullarına bahşedilen cihazlardır. Klima servisi klima ferahı ile hareketsizlik daha da çok kıymetlidir.Klima sorunları fazlaca nedenden ötürü oluşup belli olaraktan sunulan uyarlanma meselelerinin haricinde etmeniz lüzum olan klima servisini aramaktır. Klima servisimizi arayarak klimanızla alakadar şikayetinizi iletebilirsiniz. Oda ısısını ve rutubetini en uygun duruma getirir. ısıyı gece tekevvün eden ferdi metabolik vaziyetlere hatasız bir biçimde uyarlar.

 

Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.

>
 
 
 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net