Moda Klima Servisi

Moda klima servisi konusundaki görevini sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak düzeyde geliştiriyor. Bizler kurum içi eğitimlerle sürekli kendini geliştiren klima teknik ekibi, sizlerin istekleri doğrultusunda en iyi görevi en hızlı şekilde sunmaktadır. Bakteri bu özelliği nedeniyle Moda Klima Servisi sistemlerinde de yaşayabilmekte ve bu sistemde oluşan aerosollerin ortamda bulunan insanlarca solunması sonucu akciğere yerleşerek hastalığa neden olmaktadır.

Moda klima servisi olarak 10 yıllık deneyim ile İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerine görev vermektedir. Güvenilir hevesli Sertifikalı ekip takımı ile adresinize gelip klima bakım yapalım. Cihaz bozulmadan hemen numaralı telefonu çevirin. Bakım zamanında gelmiş olması gerektiği düşüncesindeyiz. İstenilen performansı göstermemesi klimanızın ciddi sorunlara sebep olabileceğini unutmayınız. Kavurucu sıcaklar düzensiz çalışmasına ya da süzgeçleri temiz değilse bozulma yapmasına sebep olabilir.

Klima bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Moda klima servisi arıza ve bakım görevlerinizde yine sizlerle. Klima cihazları gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına sunulan kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir.

Moda klima servisi cihaz bozulması ve onarımı ile ilgili sıkça sorulan soruların başında gelen yerinde servis olanağı var mı? Sorusunun tam karşılığını Servis olarak bulabilecek ve her marka cihazın yıllık bakım anlaşmasını yaptırabileceksiniz. Klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Moda klima servisi olarak nahiyede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Moda klima servisi işlerinizi özenle yapmak üzere kurulmuştur.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.