Feneryolu Klima Servisi

Feneryolu klima servisimiz, olan prototip ve mekanizmalar ile değil, istekleriniz neyse buna uygun karşılıklar türetmektedir. Tüm şahıs emin bir mekan arzu eder. Teknik servisinde yalnızca nitelikli bir montaj (kurulum) süreci bulundurmakla yetinmeyen teknik servisimiz, dizayn etkinliklerine sunmuş var olduğu ehemmiyet ile sektördeki bi hayli muvaffakiyet imzasını atmıştır.

Feneryolu klima servisi bu vakite dek gelişen zaman zarfında, daimi tazelenen çehresi mevcuttur. Emniyet söylemek rahat ve saadet içerisinde bir ömür demektir. Ekip olmayı başarmış, bahsinde deneyim sahibi teknik personeli ve daima boyutlanan kullanıcı yelpazesiyle uygun erke çare üretmekteyiz. Kendisini emniyette sezmeyen bütün şahıs sıhhatli bir ömür süremez.

Feneryolu klima servisi bireye ve projeye has çareler üretmek görevinde olan teknik servisimiz, erke çareler türetir. Teknik servisimiz klima aleti sektöründe İstanbul’un ünlü kurumları aralarındaki yerine geçmiştir. Bu güvenilir çevresi kimi uygulamalar ve sistemlerle temin etmeye çalışır. Niteliğe ve yardim konseptine arzetmiş var olduğu çok büyük ehemmiyet ile bahsinde bütünüyle kalifiye takıma sahibiz.

Feneryolu klima servisi klima makinası sektöründeki uzun ömürlü fayda temin ettiren çaba sarfetmelerine büyük niteliğiyle devam etmektedir. Nitelikleriyle son vakitlerde en çok kullanılan olaraktan klima aygıtları maslahat mahalleri, fabrikalar, dükkanların ilavinde çok fazla hanede de faydalanılmaya koyunuldu.

Feneryolu klima servisimiz klima aleti bahsinde etkinliklerini sürdürmektedir. Klima servisimiz, kurulduğundan bu tarafa çok sayıda sıkıntı onarımı vebenzeri. Uygulamalarıyla; hastaneler, mektepler, meslek merkezleri, fabrikalar, depolar ve daireler gibi bir çok alanlara muvaffakiyetli projeleri ile bölgesinin lider teknik servisidir. Klima makinası servisimiz yeğlenen kurum olma istikametinde servisimiz gayretle yükselmektedir.Klima servisimiz piyasasında önder pozisyonunda başarımlarını sağlamayı hedeflemiş, ileri teknoloji bulunduran, niteliği büyük başarım yelpazesine sahip, klima aygıtlarında teşekkül eden problemlerinde bir ve kusursuz karşılıklar takdim etmektedir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.