Esenyalı Klima Servisi

Esenyalı klima servisi İklimleme aleti servisimiz yaz ve kış mevsimleri Konut ve atölyelerinize müşterek olan klima aygıtlarınızı İstanbul’un ferdi ikliminde aşırı derecede kullanıcı bakmaya başladı bildirmektedir. Esenyalı klima servisi Klima aletlerinizin kontroleri tüm aygıtların konusundan daha lazımdır. Periyodik biçimde gerçekleştirilmelidir. Pozisyonlandırılması dek ehemmiyetlidir. her geçmekte olan zaman yeni prototipler türetilmektedir. Bunu bundan böyle alışılagelmiş bir biçimde hayata geçirmektedir.

Esenyalı klima servisi bundan böyle lüksten fazla Gereken bir lüzum olan marka klima araçlarının tüm hanede veya maslahat mahalinde ihtiyacının çoğalmasının yanısıra sistemli bakımlarının klima makinası teknik servisimize yaptırılması bir gerekliliktir. Özellikle yaz sezonunda başka soğutuculara göre daha nitelikli ve rahat dondurma sağladığından kişiler bu makinelere bihayli ilgi ibraz etmektedir.

Esenyalı klima servisi klima aleti servisimiz siz değerli kullanıcılarımıza ahenkli denetim uygulama hizmet yardımı, haftanın 7/24 daimi hizmet yardımı fırsatı ve bir yıl yedek teçhizatlar için hizmet güvencesi (garantisi) arzediyoruz. Burda Hakkında konuştuğumuz Tekrar klima makinelerinizin periyodik kontrollerinin derli toplu bir biçimde gerçekleştirilmesi ve bunun takip edilmesidir. Şikayetlerinizi dinlerken bize anlatmak istediğiniz sorunu siz anlatırken anlıyor ve bildirimi ederken sizlere destek oluyor. Alanında kalifiyeleşmiş takımı ve hoşnut kadrosu ile iklimleme aleti servisi olaraktan siz için 7/24 içinde çabalıyoruz.

Klima aygıtları idare arzulayan aygıtlar bulunduğundan sorun onarımında ustalıkta özgün teknikerlerimiz bütün aktardıklarımızı bile bile çalışmasını yerine getirmektedir. Hizmet servisimiz İstanbul’un tüm beldesinde hemde anadolu tarafında olmak üzere tasarlanmış krokiyle mahalleri belirlenerek konumlandırılmıştır. Firmamız marka iklimleme aletlerinizin kurulumu, demontajı, onarımı ve onarımı için siz değerli kullanıcılarımıza 7/24 hizmet servisi veriyoruz. Büro çalışanlarımız telefonu başlangıcında şikayet telefonlarınızı bekleyip bizleri aradığınızda hoşgörüsü ve sabrıyla sizleri oyalamadan karşılamaktadır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.