Klima Servisi

Klima servisi ulaşılamayacak nitelikteki hizmetini mesleğini mükemmel yapan personellerimizle gerçekleştirmektedir. Arıza tamirini gerçekleştirmeden önce haklı olarak hızlı ulaşım beklenmektedir Klima cihazınızın İstanbul’un dört bir yanında bilhassa anadolu bölgesinde şubesi bulunmaktadır. Klima servisi özellikle hanımların kullanımında olan klima cihazlarının, gerçekleştirilen yeni ileri erke klima aygıtlarıyla ürün çeşitliliği artmaktadır. Birimlerimizi her noktada bulundurduk. Siz değerli müşterilerimizden her noktadan telefon gelmektedir. Klima aygıtı servisimiz mutlu günler diler. Klima servisi senelerini kullanıcı hoşnutluğunu sağlamaya çalışarak geçirmiş, teknolojisini ilerletmenin yanında kendi gerçekleştirdiklerinin yanında alıcılarının istek ve arzularına göre hareket edip erkesini sizi düşünerek gerçekleştirip klima cihazı sahasında tüm ürünler içine üretimini yaptığı son erke klima cihazlarına ilerleyen vakitlerde yeni teknolojik ürünler katmaya devam etmektedir.

Klima cihazı servisimizi ilke ve ilke çerçevesinde oluşturduk çalışanlarımızın dışında sizden gelen şikayet telefonlarına bakan ofis çalışanlarımız hoşgörü, sabır ve zihniyetiyle problem ve denetim bildirimlerinizi sizlerin bize rahat anlatabilmeniz için tüm kültür birikimine, öğrenime ve kuruluşumuz içinde ofis personellerimize verdiğimiz öğretime sahiptir. Bu eğitim sürecinden geçmiştir. Klima servisi alanında desteğini erişilemeyecek nitelikte yapan firmamız klima aygıtlarınızın kontrollerinin dışında arıza tamiri, montaj ve demontajı için tabi ki de sorun olmasını istemeyiz ama 7/24 hazır kıta sizler için hazırız. Klima cihazı servisimiz saygıdeğer kullanıcılarına yakın olabilmeyi düşündüğü kadar hızlı ulaşımı da düşündü klima servisi çabukluğu, verimi, iş bilgisi, destek sahasındaki bölge verisi ve son olarak senelerini klima aygıtı sahasında sorun tamiri, denetim, monte ve demontajı çalışmalarına vermiş, bu alanda tecrübeli kadromuz buralara kadar gelmemizde büyük rolü bulunmaktadır. Öğretim süreçlerinin bütünü saygıdeğer kullanıcılarımızın ilgisinden olumlu şekilde geliştiğinin göstergesidir.

 

Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.

 
 
 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net