Ziverbey Klima Servisi

Ziverbey klima servisi klima dalında tecrübeli uzman teknik ekibimiz ile klima yerinde müdahale ederek en kısa sürede iyi bir sonuç ile klima hizmet vermektedir. Acil durum çağrılarında ise teknik servisimiz en hızlı ve en çabuk çözümler ile klimanızı en iyi kaliteli bir biçimde kısa süre de en hızlı hizmetini sağlar. Klima için, klima bakımı, klima montajı, klima tamiri ve klima için her çeşit parça değişimi çalışmaları ile klima hizmetini üst düzey bir kalite sistemi ile klimanıza en iyi ve en hızlı biçimde uygulamaktadır.

Ziverbey klima servisi klimanız için gerekli olan her türlü teknik hizmetleri sizler en çabuk şekilde getirmekte ve en hızlı biçimde en doğru kararla iyi bir çözüm ile kaliteli bir şekilde sonlandırmaktadır. Ziverbey klima servisi klimanızın montajını, bakımını ve tamir işlemini yapacak kişi ve kişilerin klimada tecrübeli ve bilgili olmaları çok önemli bir konudur. Ziverbey klima servisimizde klima kullanıcılarına hizmet vermekte olan klima uzman ekibimiz klimada bilgili ve tecrübeli olarak hizmet vermektedir.

Ziverbey klima servisi klimanız için en güvenilir ve en kalıcı hizmetlerin sağlandığı teknik servistir. Klimayı yakından tanıyarak ve klimada oldukça uzman profesyonel bir biçimde çalışarak hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz her çalışma ve hizmet sağlam kalitede profesyonel hizmetlerdir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.