Yakacık Klima Servisi

Yakacık klima servisi hususi servis kapsamında olduğu için güvence kapsamındaki cihazlarına müdahalede bulunmamaktadır.Hasanpaşa klima servisi periyodik bakımları zamanında yapılmayan klimalar size vermesi gereken huzur hayat platformu yerine bakteri üretim makineleri haline gelerek afiyetinize zarar veren platform yaratabilmektedir.

Yakacık klima servisi işlemler sırasında mekân kirletilmeden montaj deliklerinin hazırlanması, takma ve bağlantılarının yapılması, mekan-estetik uyumunun sağlanması, gaz şarjı gerçekleştirilerek cihazın çalıştırılması ve nihayet müşterinin onayı alınarak teslim edilmesi işlemlerini kendi kurumsal garantileri kapsamında gerçekleştiren Yakacık klima servisidir. Servis arabalarının ve elemanlarının çokluğu ve kalitesiyle övünen servisimiz tamiri için yapılan müracaatları seri ve süratli bir şekilde değerlendirmekteyiz. Klimanın dış ünitenin kurulumunun sağlam zemine dengeli gelmesine özen göstererek mümkün olan en iyi sessizlikle çalışmasını ön görüyorlar. Alanında eğitilmiş ve deneyimi ustaları, bilhassa de-montaj esnasında gaz depolanmasına dikkat ederek kullanıcılarının ekstra masraflara girmesine mani oluyorlar.

Yakacık klima servisi arıza sebeplerinin tespitinde oldukça tecrübelice hareket eden, onarımın bir seferde sonuçlandırılmasına nedir gösteriyor ve kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesini sınırlayarak sıkıntılı dakikalar geçirmesini önlüyor. İçeride bulunan hava akışının tavandan aşağıya ve tavana paralel olarak sağlanmasını ilk kurulma sırasında elde etmek için, cihazdan en fazla verimi en az enerji ile elde etmenin kurulum esaslarını öneme alıyor. Klimanın kullanım şartları ve bakımları ihmal edilen Yakacık klima servisi kullanma müddeti ne olursa olsun arıza vererek onarım servisinin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bu cihazlarda zamanlı ve sıralı bakımlarına dikkat edilerek çalıştırılan klimaları kontrollü kullanıldığı zaman, sizlerin ödedikleri paranın bütün karşılığını verecek kadar uzun süre sağlıklı çalışabiliyor. Mevsimlerin farkı bile küçük bir bakımla uzun yıllar kullanıcılarına hizmet verebilen Yakacık klima servisi, son baharı, kışı, ilkbaharı, yazın tadında gösterebilen klima olarak, kalite ve ucuzluğun temsilcisi oluyor.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.