Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye klima klimanızda oluşabilecek tüm hasar, için yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile çalışmaya devam ediyoruz. Her yıl daha yeni teknolojiler ile üretilen klimaların teknolojiyi daha yakından takip eden servisler tarafından bakımlarının yapılması su götürmez bir gerçek. Bireyler her servisin yeterince teknolojiyi takip edip edemediğini bilemeyebilir. Her klima servisinin kendine göre bir çalışma prensibi ve zamanı vardır. Ümraniye klima servisi için ise tek önemli olan prensip müşteri memnuniyetidir. Arıza yapması muhtemel olmayan en yeni klimalarda bile bazen kullanıcı hatası veya bakım eksikliği yüzünden sorunlar oluşabiliyor. Eksik bilgiden ziyade verilmemiş veya okunmamış bilgi olarak kayıtlarda her türlü klima arızasına karşı önlemler var iken yine de çeşitli hata ve klima arızaları mümkün.

Ümraniye klima servisi etkili olduğu tüm klima markalarının servisini vermekte ve gece gündüz demeden sizler için emek vermektedir. Klimaların bakımları bireyler tarafından yapıla bilinir. Fakat bu bakımlar daha çok dış bakımlardır. Görünen kısımlardaki bakımların yapılmasında bir sorun olmasa da yıllık tüm klima sistemi için bir uzman servis tarafından bakım yapılması hem klimanın ömrü hem de alacağınız verim açısından önemlidir.

Her klima markasında tasarrufa dayalı yeni klima çeşitleri vardır. Klima en başta enerjiyi en verimli şekilde kullanma prensibine göre üretilmekte ve bir birlerine entegre şekilde çalıştırılmaktadırlar. Ümraniye klima servisi sizlere en hızlı ve güvenilir klima servisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ümraniye klima servisimiz oluşabilecek tüm sorun, soru, hata ve arızalarda hizmetinizde olmaktan ve bu sorunlarınızı garanti bir şekilde çözüme ulaştırmaktan onur duyacaktır. Şimdiye kadar bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti ve bundan sonraki müşterilerimizin memnuniyeti bizim klima konusunda yapmış olduğumuz çalışma ve bilgi birikiminin pekiştirici gücüdür.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.