Tuzla Klima Servisi

Tuzla klima servisi cihazı servisimiz evlerinize yeni aldığınız cihazlarınızı aldığınızda montajını daireniz için en uygun yere yapacaktır. Aygıtınızdan sağladığınız yararı da hiç düşürmeden aynı istikrarda alabileceksiniz. İklimlime cihazı servisimiz her zaman alıcısının beklentilerine yanıt vererek, kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmaktadır. Bizler yılların deneyimine sahip olan kuruluşlar sattıkları ürünün ve verdikleri servis desteğinin her zaman arkasındadır. Kendini tekrarlamayan, her zaman tecrübesine deneyim ekleyen, emek verisine bir yenisini ekleyen ekibimiz çıraklık vaktinden personel ünvanını edinene kadar bunu oluşturmaktadır. Yalnızca ekibimiz değil ofis personellerimiz de aynı biçimde aynı deneyimleri edinmektedirler. Kalifiye eleman ve tecrübemizle sizlere güvenilir hizmeti misyon edinen kuruluşumuz piyasasında her zaman sağlam hamleler atarak yolunda yol kat etmiştir.

Klima cihazı evlerimizde, iş yerlerimizde veya tatil yerlerimizde kullandığımız aygıtlarının sistemli bakımı kullandığımız birçok saha olduğundan sık sık yapılması önerilir. Bu şekilde bir istikrar aygıtınızı daha uzun yıllar size kazandıracaktır. Klima cihazlarımızın evlerimizde bize sağladığı faydalardan biri de dikkatidir. Hijyenik ve Kullanımı kolay ve olup tasarrufuyla da bütçemizi korumaktadır. Cihazlarını yılın her vakti kullanıyoruz. Sağlamlığı ve kalite ön planda tutan servisimiz, sizlerin hoşnutluğunu prensip edinmiştir. Tuzla klima servisi aygıtı servisimiz Anadolu tarafının pek çok bölgesinde her geçen gün nitelik standartlarını arttırarak hizmetler sunmaktayız. Ekonominize ve İhtiyacınıza uygun ürünleri vaktinde teslim etme garantisiyle toptan ve perakende satım kapsamında rahat bir yaşam sağlamaktayız. Tuzla klima servisimize daha ferah bir duruma getirebilmek için telefon hatlarımızı ve telefonlara bakan ofis personellerimizi de yükselttik.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.